Виховна година до дня пам̕ яті жертв голодомору

     23 листопада, напередодні Дня пам’яті жертв Голодомору 1932-33 років, у Новоайдарському професійному аграрному ліцеї були проведені виховні години у групах на тему: «Голодомор 32-33р.р. – біль душі і пам’ять серця», присвячені вшануванню страшних страждальницьких подій над українським народом замордованих геноцидом Голодомору.
    Також виховна година на тему: «Доки пам̕ ять не згасає» була проведена в бібліотеці ліцею.
    Здобувачі освіти почули відомості і факти про загиблих і померлих голодною смертю земляків із сіл Новоайдарського району.
   В селищі Новоайдар встановлено «Пам’ятний знак жертвам Голодомору 1932-1933 років в Україні», біля якого кожного року мешканці району збираються для вшанування жертв Голодомору.
День пам’яті жертв голодоморів відзначається у четверту суботу листопада і цього року припадає на 28 листопада. Традиційно після загальнонаціональної хвилини мовчання о 16.00 год. по всій Україні пройде громадська Всеукраїнська акція «Запали свічку пам’яті». Класні керівники попросили здобувачів освіти традиційно 28 листопада о 16.00 запалити вдома у вікнах свічки в пам’ять про замордованих геноцидом голодомору та пом’янути усіх хвилиною скорботи.
     Виховна година була проведена з метою патріотичного виховання та ознайомлення здобувачів освіти з трагічним минулим нашого народу, навчити їх бережно ставитися до історії своєї країни, дотримуватися традицій вшанування померлих і загиблих.

Updated: 07.12.2020 — 14:16