Набуваємо навички волонтерів

     З червня 2020 року стартував проєкт ВГЦ «Волонтер» за підтримки програми розвитку ООН (ПРООН) «Менеджмент волонтерських програм: професійний підхід до мобілізації внутрішніх ресурсів громади».

     6 фахівців з числа педагогічних працівників НПАЛ взяли участь у проєкті, в рамках якого пройшли 90-годинний курс навчання за програмою «Менеджмент волонтерських програм» і отримали сертифікати. За допомогою отриманих знань було створено проєкт «Молодіжний сквер», який 15 липня презентувала керівник робочої групи Полтавська Ю.Р. Метою проекту є соціальна згуртованість мешканців та сприяння зменшенню відтоку молоді з громади. Проєкт направлений на вирішення даної проблеми шляхом створення у громаді молодіжного простору для відпочинку та проведення дозвілля. За задумом, сквер планується створити між кварталом Молодіжний та машино-тракторним парком ліцею. 1 етап – встановлення міні-кінотеатру, лавок, ліхтарів, урн, та налаштування водовідведення для поливу дерев, 2й – встановлення сіті-лайту з назвою скверу, 3й – насадження  волонтерами кленів та каштанів, 4й заключний етап – відкриття скверу та користування ним. Робота міні-кінотеатру буде здійснюватися волонтерами з числа здобувачів освіти ліцею.

     Робоча група вклала душу у проєкт, присвятила дуже багато часу розробці та редагуванню проєкту, враховані всі пропозиції тренерів ВГЦ «Волонтер». Залишилося дочекатися результату: чи ухвалить проєкт ПРОООН. А підсумки будуть оголошені у вересні 2020 року.