Разом для найкращого Інтернету

     «Мені здається, що про сучасний світ дуже важливо зрозуміти одну річ:

велике розмаїття інформації не гарантує її достовірності»
Річард Гір

   
     У всьому світі, День безпеки в Інтернеті відзначається в більш ніж ста країнах і координується об’єднаною мережею Insafe/INHOPE, за підтримки Європейської комісії, а також 31-им національним центром забезпечення безпеки в Інтернеті по всій Європі.
     Ця подія дозволяє зробити акцент на позитивному використанні технологій і вивчити роль, яку ми всі граємо в цілях сприйняття створенню кращої і більш безпечної онлайн-спільноти. Вона служить закликом для молодих людей, батьків, викладачів, соціальних працівників, співробітників правоохоронних органів, підприємств, політиків і широких верств суспільства, щоб об’єднатися з метою сприйняття та створення найбільш позитивного і кращого інтернету.
Захід був проведений з елементами тренінгу, особливу увагу приділили формуванню навичок цифрового громадянина. Здобувачі освіти переглянули відео-фільм ”Основні правила безпечної роботи в інтернеті”, у роліку присутні QR коди, які дозволять дізнатися більше про цю тему. Після перегляду здобувачі освіти відповіли на поставлені запитання Ольги Михайлівни, розповіли цікаві історії, пов’язані з використанням Інтернету. Виконали вправу ”Плюси ” та ” Мінуси” Інтернету. Учасникам тренінгу було запропоновано інтерактивну вправу на платформі https://lerningapps.org про інтернет-загрози та ризики, які очікують на користувачів мережі.
     Цікаво пройшов диспут серед здобувачів освіти з приводу онлайн-анкетування «Безпека в інтернеті». Анкета складалася з 10 запитань. За результатами анкетування більшість опитаних здобувачів освіти в Інтернеті користується сайтами різних соціальних мереж («Instagram», «Telegram», «Facebook»), сайтами з онлайн-іграми. Частина здобувачів освіти користується Інтернетом, щоб знайти необхідну інформацію (пізнавальна мета), тому відвідує сайти «Вікіпедія», інші освітні та пізнавальні сайти, також вони висловили свою точку зору даної проблеми, поділилися своїми думками.
     Таким чином, проведений захід свідчит  Цими словами розпочався виховний захід, який провела 9 лютого 2021 року класний керівник гр.№205 Кішкінова Ольга Михайлівна до Дня безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”. 

     Метою Дня безпеки в Інтернеті є поширення знань про безпечне, відповідальне і позитивне використання цифрових технологій для молоді.ь про те, що ця тема актуальна, здобувачі освіти зробили висновок, що найкращий спосіб уникнути небезпеки у всесвітній мережі Інтернет – це використовувати його відповідально, критично та творчо.

Updated: 19.02.2021 — 16:14