ІНСТРУКЦІЯ користування сайтом навчального закладу для навчання за Дистанційною формою

 !!! СЛІДКУЙТЕ ЗА НОВИНАМИ САЙТУ !!! 

 

ІНСТРУКЦІЯ

користування сайтом навчального закладу для навчання за

Дистанційною формою

  1. Перед початком самостійного опрацювання матеріалу з предметів, для користування сайтом, забезпечення навчального процесу та контролю за ним, вам спочатку необхідно знайти на панель інструментів вкладку «ЗДОБУВАЧАМ » .
  2. Ознайомитись з розкладом уроків до нього, в МЕНЮ САЙТУ ЗДОБУВАЧАМ вибрати ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ натиснути Завдання для опрацювання, вибрати відповідну дату та номер групу до нього, завантажити їх для самостійного опрацювання.
  3. Виконані домашні завдання з уроку по кожному предмету надсилати викладачам для перевірки та оцінювання на електронні скриньки.

Для додаткової інформації зверніться до керівництва групи.

ПРИКЛАД:

В групі №104 на п’ятницю 16.10.2020р за розкладом уроків до нього (у нашому випадку) у вас на 3-му та 4-му уроці предмет «Хімія». Вам необхідно в МЕНЮ САЙТУ, ЗДОБУВАЧАМ, Дистанційне навчання натиснути Завдання для опрацювання та вибрати дату та групу, після чого у вас з’явиться сторінка Дистанційне навчання завдання для опрацювання на 15-16 жовтня 2020р. знайти предмет «Хімія»

  1. Перегляд розкладу уроків — МЕНЮ САЙТУ, ЗДОБУВАЧАМ, Розклад уроків

 

2.Вибір предмету МЕНЮ САЙТУ, ЗДОБУВАЧАМ . Дистанційне навчання

натиснути Завдання для опрацювання,

3.Вибрати відповідну дату та номер групи до нього.

4.Завантажити їх для самостійного опрацювання.

  1. Виконані домашні завдання з уроку по кожному предмету надсилати викладачам для перевірки та оцінювання на електронні скриньки.
Updated: 31.03.2021 — 09:33