Інтерактивна ділова гра #ГраСвітГромад

Формуємо економічні компетентності

Інтерактивна ділова гра #ГраСвітГромад

 

     08 жовтня 2020 року Новоайдарський професійний аграрний ліцей відвідали тренери з Луганського обласного молодіжного центру.

     Ця установа на сьогоднішній день ґрунтовно займається активним залученням майбутніх громадян України до розв’язання суспільних проблем в умовах формування нового адміністративно-територіального устрою держави, а саме територіальних громад. Співробітники центру доводять до молоді, що через активну громадську позицію майбутні фахівці агрономічної галузі можуть впливати на життя на місцевому рівні. Завданням тренерів було зламати стереотип у молодих людей, що від них сьогодні нічого не залежить і при цьому можливо бути байдужим до суспільних справ.

     Одним із засобів, що дозволяє досягти поставленої мети, є проведення інтерактивної ділової гри #ГраСвітГромад.

     Самодостатня громада!? Не лише гарна назва, а й змістовне наповнення. Що саме закладено в цій гучній назві дізналися наші учні за допомогою гри #ГраСвітГромад. Це найвеселіша та найбалакучіша гра. Гра складалась з 2 сценаріїв по 6 раундів, учні будували здорову та щасливу громаду. Учні швидко розібралися з правилами гри, чітко все розраховували, сплачували податки та намагалися прорахувати ходи на майбутнє. Майбутні працівники сільськогосподарської сфери зрозуміли як формується бюджет громади, куди витрачаються ці кошти, чим приходиться жертвувати, щоб заробляти більше та чому бізнес має бути чесним перед громадою.

     Учасники подякували тренерів з Луганського обласного молодіжного центру за змістовну, цікаву, інтерактивну гру.

Updated: 22.10.2020 — 10:45