20 лютого – День вшанування пам̕̕̕̕̕̕̕̕ яті Героїв Небесної Сотні

САМ НЕ ЗНАЮ, ДЕ ПОГИНУ…

     Їх назвали Небесною сотнею – українців які загинули у Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Гинули за честь, за волю, за право бути народом, за країну, в якій не страшно жити і народжувати дітей. Героїчна сотня, зробивши перший крок, журавлиним ключем полинула у вирій вічності, ставши нашими Ангелами-Охоронцями на небі.

      20 лютого в Новоайдарському професійному агарному ліцеї відбулась відкрита виховна година, присвячена вшануванню пам̕яті жертв Революції Гідності. Запалені свічки, звучить гімн-реквієм «Пливе кача», на екрані відео тих страшних подій. З першої хвилини усіх присутніх об̕ єднала віра і любов до Батьківщини, почуття єдності та національного українського духу.

      Ведучі закликали згадати усіх героїв, які поклали свої голови за українське майбутнє, щоб пам’ять всіх невинно убитих згуртувала живих, дала силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі. Нагадали про те, що своє життя віддали українці з усіх куточків нашої Батьківщини.

     Хвилиною мовчання в смутку і в скорботі закінчився захід, присвячений пам’яті героїв Небесної сотні: «Герої не вмирають! Україна – понад усе!»

Updated: 12.06.2020 — 09:45