Рубрики

Гостьова книга

[gwolle_gb]

День знань та свято першого дзвоника

  2 вересня 2019 року в актовому залі Новоайдарського професійного аграрного ліцею відбулось урочисте свято, присвячене Дню знань та посвяті в ліцеїсти. На свято зібралися, як учні першокурсники, так і їхні старші колеги, присутніми були батьки та весь педагогічний колектив ліцею.  Усі радо вітали та приймали в дружню велику родину нове поповнення.

     З новим навчальним роком всіх присутніх привітали  заступник начальника управління агропромислового розвитку Новоайдарської районної державної адміністрації Труняков Сергій Михайлович та директор ліцею Левченко Олександр Якович. Вони побажали всім мирного неба, злагоди, міцного здоров`я та успіхів на навчальний рік. Зі словами настанови звернулись до першокурсників майстри виробничого навчання Дмитрієва Наталія Юріївна та Махарашвілі Наталія Володимирівна. Учень ІІІ курсу Трощій Олександр посвятив першокурсників в ліцеїсти. В свою чергу, першокурсники пообіцяли сумлінно виконувати всі обов’язки, покладені на них, гордо носити звання учня Новоайдарського професійного аграрного ліцею.

     Завершилось свято дзвінком, який запросив учнів на першу урок: «ПОВАЖАЄМО ЄВРОПЕЙСЬКІ ЦІННОСТІ – БУДУЄМО СУЧАСНУ УКРАЇНУ».

Комментарии закрыты.

Хостинг для Wordpress сайтов