День відкритих дверей – це найкращій спосіб дізнатись більше про навчальний заклад!

9 лютого 2018 року в Новоайдарському професійному агарарному ліцеї, за сприянням районного центру зайнятості, відбувся захід «День відкритих дверей» для учнів Новоайдарської санаторної школи-інтернат.

Першим привітав гостей викладач спецдисциплін Білобров Віктор Іванович. Він підкреслив важливість та затребуваність на ринку праці висококваліфікованих працівників аграрної галузі, працелюбних та самовідданих. Саме такі випускники ліцею з професії «Тракторист-машиніст с/г виробництва, слюсар з ремонту с/г техніки та устаткування, водій автомобілю категорії «С» працюють в передових аграрних підприємствах району і є найкращими комбайнерами та механізаторами. Також він зазначив, що навчання в ліцеї можна розглянути як трамплін для подальшого навчання.

Майстер в/н з професії «Кравець» Дубенко Галина Миколаївна провела майстер-клас з пошиття наволочки за 3 хвилини.

Учні школи-інтернату разом із соціальним педагогом Євгенією Василівною Алєксєєвою мали змогу ознайомитись зі всіма професіями, з яких ведеться підготовка в ліцеї. Оглянули всі навчальні кабінети, гуртожиток, актову та спортивну зали, їдальню.

Учасникам Дня відкритих дверей роздавались відповідні печатні матеріали з профорієнтації. Наприкінці знайомства з ліцеєм, майстер виробничого навчання з професії «Лаборант ХБА» Махарашвілі Наталія Володимирівна провела майстер-клас в своїй лабораторії, в якому запропонувала взяти участь учням санаторної школи-інтернату. Діти із задоволенням вдягли халати і провели лабораторні аналізи разом із Наталією Володимирівною.

На цій позитивній хвилі зустріч дійшла свого кінця. Вона  пройшла тепло та затишно, ніхто не залишився байдужим.

 

Updated: 12.02.2018 — 00:41