Перший дзвоник – це завжди свято.

Похмуре небо, краплі дощу, сріблясті калюжки на дорогах не зіпсували веселого святкового настрою учнів Новоайдарського професійного аграрного ліцею, які ранкового Першовересня поспішали до ліцею.

 Турботливі матусі, схвильовані першокурсники — це головні винуватці свята. Навколо — сміх, гамір, вітання, радісні потиски рук. А над усім лунає з гучномовців музика, яка підносить настрій, бадьорить, вселяє надію.

   Тепло привітала присутніх з початком нового навчального року заступник директора з навчально-виробничої роботи Колеснік Світлана Михайлівна, яка зичить учням відмінних оцінок, викладачам — натхнення, батькам – відповідальності.

  Учениці  Новоайдаського професійного аграрного ліцею Санжарова Марина та Самардак Вікторія провели перший урок на тему : «Ми будуємо Україну-європейську демократичну країну». Учениці розповіли про те якою хочуть бачити свою країну в майбутньому.

Гучні оплески супроводжували виступ  Санжарової Марини, яка заспівала пісню для запрошених гостей. В якості запрошених гостей були матері выйськовослужбовців, сини та доньки, яких захищають  рубежі нашої країни.

Тож в добру путь, юні! Хай вам щастить у Країні знань!

 

Заст. дир.. з НВР    К.В. Розуваєва

Updated: 06.09.2017 — 22:32