Предметні тижні і тижні з професій

     В Новоайдарському професійному аграрному ліцеї багато уваги приділяється  методичній роботі. Активно і плідно працюють  методичні комісії з загальноосвітньої  та професійно-теоретичної і практичної  підготовки. Всі  викладачі і  майстри в/н охоплені  методичною роботою.

     Для висвітлення  досягнень з методичної і навчальної роботи в  ліцеї  з 26 лютого 2018 року проводились за графіком   предметні тижні і  тижні з професій .

Стартувала робота з тижня  предметів природничо-математичного циклу.  Надалі пройшли тижні предметів суспільно-гуманітарної підготовки та з предмету «Захист Вітчизни».

Потім естафету прийняли професійні  тижні: з професії «Кравець», «Лаборант ХБА», «Тракторист-машиніст с/г виробництва, слюсар з ремонту  с/г машин та устаткування, водій  автотранспортних  засобів».

     Не обійшли увагу і важливі аспекти діяльності  як охорона  праці і фізична  культура і спорт. З цих напрямків також пройшли  цікаві заходи.

Підсумки всієї  методичної і навчальної роботи підвели на  методичному тижні «Інноваційний потенціал сучасного педагога». На ньому були представлені  цікаві методичні розробки , навчальні посібники. Особливо треба  відмітити  роботу викладача з теоретично-професійної підготовки Білоброва В.І., який  показав розроблений  компонент навчально-методичних  матеріалів з предметів «Сільськогосподарські  машини», «Економіка» тощо.

Цікавими матеріалами поділилися викладачі Салій В.А., Гречишкін В.І,  майстри в/н Махарашвілі Н.В., Бондаренко В.М.

     В цілому всі  методичні заходи  сприяли покращенню самоосвітньої  діяльності  педагогів, росту їх  педагогічної  майстерності, що веде до  покращення  навчальної роботи.

Updated: 06.06.2018 — 21:46