Продовжуємо медіаторську діяльність, вміємо вирішувати конфлікти!

     З 18 по 21 лютого 2020 року в Новоайдарському професійному аграрному ліцеї пройшла третя хвиля навчання медіаторів в рамках проекту «Створення системи служб порозуміння для впровадження медіації за принципом «рівний-рівному» та вирішення конфліктів мирним шляхом в закладах освіти Донецької та Луганської областей», який впроваджує Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) та ГО «Ла Страда-Україна». Служба порозуміння «Почуй мене» Новоайдарського ПАЛ поповнилася 3 медіаторами з числа фахівців та 10 медіаторами з числа здобувачів освіти ліцею. Тренери – навчені   раніше медіатори Волошин Станіслав та Фомін Владислав разом із медіаторкою Полтавською Ю.Р. передавали «новеньким» свій досвід.  Попри наявний різний рівень практичного тренерського досвіду, їм вдалося створити на тренінгу відкриту, творчу та робочу атмосферу, яка сприяла взаємному збагаченню та активній діяльності всіх учасників.

     Окрім отриманих знань з конфліктології та медіації, учні/учениці мали змогу розвити свої лідерські якості та комунікативні навички. 

     За чотири дні, проведених в тісному колі однодумців, учасники тренінгу стали однією сім̕ єю, готовою прийти на допомогу всім учасникам освітнього процесу Новоайдарського професійного аграрного ліцею у вирішенні конфліктів мирним шляхом за допомогою відновних практик.

     Зворотній зв’язок показав, що учасники залишились задоволеними результатами роботи на тренінгу, багато хто з них мріє в подальшому житті використовувати набуті знання.

     Безмежна подяка ГО «Ла Страда-Україна» за надану вичерпну методичну допомогу, фундаментальну підтримку та можливість бути у складі Національної тренерської та медіаторської мережі!

#ЮНІСЕФ#UNICEF#EU#МОН#UAMON#mediation#conflict#медіація#конфлікти
#НТМ #мережамедіаторів #медіатор#медіатори #НММ #LaStrada #LaStradaUkraine #ЛаСтрада #ЛаСтрадаУкраїна

 

Updated: 22.03.2020 — 20:56