Тиждень природничих наук

     З метою формування природничої компетентності учнів, вироблення вмінь практично застосовувати здобуті знання на практиці, підтримки талановитих дітей, з 17 по 21 лютого 2020 р. в Новоайдарському професійному аграрному ліцеї викладачами Салій В. А. та Яковлевою Т. Є. було проведено тиждень природничих наук.

     17 лютого відбулося відкриття тижня. Для ознайомлення учнів з основними симптомами Коронавірусу, для вміння виявити причини його розвитку та з’ясування заходів  профілактики захворювання було проведено інтерактивну гру «Коронавірус- чума ХХІ ст.»

     18 лютого відбулася виставка літератури з предметів «Екологія» та «Географія». З метою розширення та поглиблення екологічної культури дітей; створення умов, що спонукають дітей з увагою і турботою ставитися до природи, до всього живого; узагальнення знань дітей про тварин; розвитку логічного мислення, зв’язного мовлення дітей, активізації їх уваги та пам’яті викладачем Салій В. А. було проведено вікторину «У світі природи»

     Щоб ознайомити учнів зі значенням кімнатних рослин у житті людини; дати цікаву інформацію про знайомі та малознайомі квіти; розширити уявлення дітей про різноманітність рослин; виховувати любов і бережливе ставлення до рослин, виховувати екологічну свідомість, відповідальність, бережливе ставлення, любов, повагу до рослин 19 лютого було проведено цікаву інформаційну годину «Кімнатні квіти навколо нас».

     20 лютого відбулося  дослідження  впливу пластикових пляшок  на навколишнє середовище, щоб показати їх згубну  дію на  здоров’я людини і тварин. Для виховання бережливого  відношення до  природи викладач Салій В. А. підготувала конкурс – проєкт «Пластик у нашому житті» та лекцію – майстер клас «Друге життя пластикових пляшок».

     21 лютого, окрім підведення підсумків тижня, з метою розширення знань учнів про Європу та країни, що входять до складу ЄС; розвивання громадянської позиції , почуття відповідальності за спільне майбутнє європейського простору; виховування поваги до національних, культурних надбань європейських народів викладачем Яковлевою Т. Є. було проведено конкурс – гру з географії «Подорож країнами Європи».

Updated: 03.03.2020 — 11:40