Рубрики

Гостьова книга

[gwolle_gb]

Навчально- виховна робота

Тиждень з охорони праці

      Питання охорони праці і безпеки життєдіяльності дедалі частіше стоїть на порядку денному при організації навчально-виховного процесу, адже дотримання встановлених норм безпеки – це одна з найважливіших складових його ефективної діяльності.

      З метою профілактики травматизму, відповідно до плану навчально-виховної… Читать далее

Спартакіада з настільного тенісу

     З 19 по 28 березня в ліцеї проходила загальноліцейна міжгрупова спартакіада з настільного тенісу, за підсумками якої було відібрано з 4 груп хлопців по 2 найкращих гравця. 28 березня в спортивній залі ліцею відбувся фінальний етап спартакіади. Учні завзято… Читать далее

Шевченківський тиждень.

      З нагоди 205-ї  річниці  від дня народження Т. Г. Шевченка, задля вшанування пам’яті реформатора української мови, основоположника української літератури, з 04.03 по 07.03.2019  року в Новоайдарському професійному аграрному ліцеї було проведено Шевченківський тиждень. 

В понеділок,  4 березня викладачем Колеснік С.М. було відкрито конкурс учнівських творчих робіт на тему: «Ідея соборності України у творчості Т.Г. Шевченка» та проведено урок-проект «Шевченко-художник».

         Протягом тижня в бібліотеці була презентована книжкова виставка «Живуть, Кобзарю любий, поміж нас і голос твій, і пензель твій, і слово»

         А вже 6 березня учні в актовому залі мали можливість переглянути на великому екрані документальний фільм «Таємниці генія Шевченка»

Читать далее

ТИЖДЕНЬ ПРИРОДНИЧО-МАТЕМАТИЧНИХ ДИСЦИПЛІН

Запобігання та протидія домашньому насильству

     Для забезпечення виконання завдання, покладеного на заклад з питань запобігання домашньому насильству, 15 січня 2019 року практичним психологом ліцею Єфремовою А.С, психологом Новоайдарського РЦСССДМ Холоденко В.С, психологом МБ Некрасовим І.В було проведено спільний виховний захід «Запобігання та протидія домашньому… Читать далее

Хостинг для Wordpress сайтов