Відкриваємо двері для майбутніх учнів!

     27 квітня 2018 року в День відкритих дверей до ліцею завітали учні Райгородської та Бахмутівської ЗОШ. Цей захід був проведений згідно плану профорієнтаційної роботи спільно з Новоайдарським районним центром зайнятості. Це було справжнє свято для молоді та можливість побачити реальне учнівське життя і уявити себе частиною великої ліцейної родини!

     На початку всіх привітала заступник директора з навчально-виховної роботи Полтавська Ю.Р., вона ознайомила всіх з програмою заходу та побажала всім учасникам яскравих та позитивних емоцій. Далі виступив викладач спецдисциплін Білобров В.І., який познайомив учнів з провідною професією «Тракторист-машиніст с/г виробництва», її попитом на ринку праці, можливістю розглянути ліцей як перший щабель навчання.

     Учні відвідали екскурсію ліцеєм та на власні очі побачили усі навчальні кабінети і лабораторії, їдальню та гуртожиток, познайомились з викладачами та майстрами виробничого навчання. Майстри в/н з професії «Тракторист-машиніст с/г виробництва» провели майстер-клас на автотрактородромі і всі охочі мали змогу проїхати в тракторах. Майстер в/н з професії «Лаборант ХБА» Махарашвілі Н.В. провела в своїй лабораторії дуже цікавий майстер-клас з приготування препарату гриба мукор, до якого залучила двох учениць зі школи. Майстер в/н з професії «Кравець» Дубенко Г.М. показала майстер-клас з пошиття постільної білизни.

     На першому поверсі в фойє розташувались із презентаціями професій викладачі з учнями. Учениці ліцею з професії «Лаборант хіміко-бактеріологічного аналізу» під керівництвом свого майстра провели органолептичний аналіз вареної ковбаси. Всі учасники обирали зразок, який на їхню думку найсмачніший. Учні з професії «Тракторист-машиніст с/г виробництва» презентували експонати, які власноруч зробили в слюсарній майстерні. Учениці з професії «Кравець» під керівництвом Борисової Л.М. презентували кукли-мотанки під назвою «Український родовід».  А на завершення всіх чекав солодкий стіл в їдальні ліцею, під час якого учасники заходу ділились враженнями.

     Як відомо метою Дня відкритих дверей є залучення молоді на навчання, і хочеться вірити, що вони зроблять правильний вибір!

Updated: 04.05.2018 — 10:28