Тиждень предметів суспільно – гуманітарної підготовки

 

     З 10 по 14 лютого 2020 р. у Новоайдарському професійному аграрному ліцеї було проведено предметний тиждень суспільно-гуманітарних дисциплін. Це комплекс навчаль­но-виховних заходів з історії, громадянської освіти, іноземних мов. Усі заходи було спрямовано на сприяння розвитку пізнавального інтересу, виховання любові та шанобливого ставлення до спадщини свого народу й інших культур, розвитку громадянської компетентності, розширення світогляду учнів, підвищення якості навчального процесу та рівня загальноосвітньої підготовки учнів ліцею, виявлення її здібностей і талантів.

     Відкриття тижня відбулося 10 лютого. Окрім оголошення плану, учні, разом із викладачем історії Нагорним О. І., випустили предметну стіннівку, якій дали назву «Революція гідності». Виконавши роботу, здобувачі освіти згадали про політичні та суспільні зміни в Україні з 21 листопада 2013 до лютого 2014 року, викликані спротивом проти відходу політичного керівництва країни від законодавчо закріпленого курсу на Європейську інтеграцію та подальшою відмовою від цього курсу.

     11 лютого 2020 р. викладачем англійської мови Яковлевою Т. Є. було проведено цікаву конкурс- гру з відгадування кросвордів «Words». Отримавши свої теми, учні намагалися знайти якомога більше слів і зробити це, звичайно ж, швидше за інших. Переможцем цього конкурсу стала команда з групи № 304.

      12 лютого 2020 р. викладач Білобров В. І. провів виховну годину «Виведення військ із Афганістану» для всіх  учнів ліцею. Цей захід було присвячено патріотичному вихованню молоді. 15 лютого – річниця виводу військ з Афганістану. Молоде покоління повинне знати про страшні сторінки афганської війни, пам’ятати, що серед нас живуть люди, які в 20–30 років стали свідками і учасниками цих воєнних дій. І ми маємо пишатися їхньою мужністю, подвигом, героїзмом.

     13 лютого 2020 р. викладачами англійської та французької мов Яковлевою Т. Є. та Нагорним О. І. було проведено конкурс знавців іноземних пам’яток. Учням було запропоновано випустити стіннівки, присвячені улюбленим країнам Англії або Франції. Здобувачі освіти залюбки взяли участь у запропонованому змаганні. Перемогу отримала збірна команда, яка випустила стіннівку «London», найбільш вдало зобразивши всі пам’ятки столиці ВБ.

     14 лютого 2020 р. відбулося закриття тижня суспільно-гуманітарних дисциплін та нагородження активних учасників. Проведені заходи  розширили і поглибили знання учнів з гуманітарних дисциплін та підвищили інтерес до вивчення історії й культури України, країн Європи, їх видатних пам’яток. Вони сприяли розвитку в учнів ініціативи, комунікативних якостей і творчих здібностей, формуванню активної життєвої позиції, здатності глибоко  проникати в суть проблеми, бажанню  самовдосконалюватись та співпрацювати.

Updated: 19.02.2020 — 12:17